#Hugo itiraf ediyor...

Yeni itiraf var.

    #Hugo itiraf ediyor... Blog yazmayı bazı yazarlar yüzünden 5-6 ay önce bıraktım. Bir çok kişi bana destek verirken o yazarlar tarafından kötü oldum. Adı lazım değil ama o yazara hala kin duyuyorum. Kendim yazı yazmayı çok istiyorum ama artık bloglara bile yorum yapmıyorum. Sadece sevdiğim blogların yayınlarını okuyorum, reklamlarına tıklıyorum. Bu arada o bana suç bulan yazarın bloğunda uzun zamandır konu girilmemiş diğer blog yazarlarının baskısında kaldı demekki oda yayın paylaşmayı bıraktı.


Sizlerde itiraflarınızı itiraf Et linkinden gönderebilirsiniz.

5iN4N Bu Paylaşım Tarafından Hazırlanmıştır.
Yazar Hakkında:
1200 Karakterle kendimi nasıl anlatacağımı bilmiyorum :) En iyisi siz gelin blogumda beni tanıyın. Hee bu arada sizi de tanımayı sabırsızlıkla bekliyorum. Çekinme yaz ;)

    Bize Destek Olun!
Sonraki Yayın
Önceki Yayın

4 Yorum Var Yorum Yap

avatar

Tam olarak konunun neyden kaynaklandığını bilemedim. Ama siz yinede yorum yapmaktan ve blog açmaktan vazgeçmeyin. Her ne olursa olsun biz bir aileyiz. Kim olduğunu ve buraya nasıl geldiğini bilemiyorum ama içinden geleni yap. Hemen şimdi blog aç ve yazmaya başla. Yada yorum yap blog yazarlarına burada olduğunu belli et :T

avatar

Üzüldm. Çünkü deymez. Sinekler vızıldar ama cesetlerini duvara biz yapıştırırız. :) Yazmaya yorumlamaya devam. Catlasin yapanlar :)

avatar

Her alemde olduğu gibi elbette bu aleminde bir karanlık yüzü var yok değil ama bu seni yazmaktan alıkoymasın neden onların emellerine ulaşmalarını sağladın ki?..
Aç blogunu.

avatar

Üzüldüm, keşke yazmayı bırakmasaydı :(

Lütfen Link Bırakmayın!